COVER-BLIND

ROLETY BASENOWE COVER-BLIND

COVER-BLIND

Rolety basenowe Cover-Blind idealne rozwiązanie do zamknięcia basenu wewnątrz domu. Najlepszy wariant do ochrony basenu przed parowaniem i straty ciepła.

 

Bezpieczeństwo!

Rolety basenowe mają specjalną wzmocnioną konstrukcję, które pozwala utrzymać ciężar dziecka.

Alternatywa

Roleta basenowa dość kosztowny wariant do zamknięcia basenu wewnątrz domu, ale za to piękny i długowieczny. Można kupić folię bąbelkową, która umieszcza się na specjalnej zwijarce – ale to nie jest najbardziej estetycznie. Ponadto, folię bąbelkową nie chroni twoich bliskich przed dostaniem się do wody.

Совершенство в каждой линии

 

Osobliwoście

Każda żaluzja basenowa do basenu Cover-Blind wykonywana indywidualnie pod każdy basen. Roleta jest dostępna w sześciu różnych kolorach: białym, szarym, ciemnoszarym, waniliowym, niebieskim i przezroczystym.

Jakość

W produkcji Żaluzje basenowe COVER-BLIND stosuje się wodoodporne redukcyjne silniki elektryczne i profile łatewne tylko wysokiej jakości.

Uliczne wykonanie

Zaleta rolety basenowej jest w tym, że ono nie przeładuję twój ogród i zdradzi mu piękno! Otwieranie i zamykanie basenu odbywa się  automatycznie, co pozwala bez wysiłku otworzyć basen.

Produkujemy 6 rodzajów pokryw na basen

Warianty instalacji


Roleta basenowa Cover-Blind – to eleganckie rozwiązanie do basenu o dowolnym kształcie. Profile łatewne żaluzje basenowej wykonane są z poliwęglanu lub poliwinylchlorydu, odporne na działanie promienie UV.

Roleta  basenowa leży na powierzchni wody, zapewnia bezpieczeństwo i chroni przed zanieczyszczeniem i utratą ciepła.

Profile żaluzja basenowa nawija się na bęben, który jest mocowany na krawędzi basenu. W ruch powoduje automatyczne zwijacalne urządzenie z pilotem.

Roleta basenowa Cover-Blind jest jedną z najbardziej prostych i niezawodnych. W zestaw przekrycia wchodzą:

  1. 2 przekrójowe poprzeczne oporowe stójki
  2. Aluminiowy wał
  3. Wodoodporny cylindryczny ukierunkowany silnik
  4. Panel sterowania

Roleta  basenowa Cover-Blind to doskonałe połączenie niskiego kosztu, estetyki i łatwości obsługi.

Zamknij menu
+48 511 949 604
+48 792 353 315

cover.pools.pl@gmail.com
Obliczyć koszt