COVER-DECK

taras basenowy Cover-Deck

 

Dlaczego Taras Basenowy Przesuwny Cover-Pools

Najnowocześniejszy i najbardziej designerski system do zamykania i otwierania basenu. Otwieranie i zamykanie basenu odbywa się przez naciśnięcie przycisku na panelu sterowania. Alternatywa do brzydkich pawilonów, które zagracają Twój ogród

 

Z czego składa się konstrukcja?

Taras basenowy składa się ze specjalnej aluminiowej kanapki w której  jest izolacja z ocieplaczu poliuretanowego z podwójną hydroizolacją i obudową wykonaną z naturalnego modrzewia lub sztucznej deski i systemu zarządzania ruchem platformy

Czy można korzystać taras basenowy  jako miejsce do wypoczynku?

Na platformie można ustawić meble z rattanu, stolik, krzesła i leżaki. Całkowita waga, jaką można umieścić na platformie do każdej platformy, jest inna. Średnia waga wynosi do 1500 kg.

Лучшее решение, которое есть на рынке

Gwarancja

Gwarancja na płótno winylowe przykrycia - 3 lata

Gwarancja na profil i mechanizm - 5 lat

Okres użytkowania wynosi 20 lat.

Jakość

Przesuwana konstrukcja tarasu basenowego została zaprojektowana przez niemieckich projektantów i jest testowana w całej Europie i kilka lat w Rosji. Jakość platformy potwierdza certyfikat zgodności ISO 9001-2015.

Osobliwoście

Każda platforma jest wykonana do indywidualnego projektu, z zatwierdzeniem koloru i modelu deski tarasowej . Termin wykonania 45 dni.

Produkujemy 6 rodzajów pokryw na basen

Отделка искусственной травой


Mobilny taras basenowy  firmy Cover Pools Sp. z o.o. – to jest oryginalne i praktyczne rozwiązanie do ochrony Twojego basenu. Platforma pozwoli maksymalnie wykorzystać przestrzeń. W razie potrzeby, na tarasie można umieścić strefę relaksu z leżakami, stolikiem i krzesłami.

Korzystanie tarasu basenowego możliwe cały rok. Obecność ocieplaczu i dwóch membran hydroizolacyjnych pozwala zachować ciepło basenu i uchronić go przed dostaniem się zanieczyszczeń. I co najważniejsze, możesz być spokojny o twoje dzieci.

Sercem ruchomego tarasu jest aluminiowy profil, który tworzy twardy szkielet konstrukcji. Wewnątrz platformy położona jest izolacja o grubości 10 cm. Na górze i na dole izolacja jest zamknięta membranami hydroizolacyjnymi. Do oklejania platformy używamy pokładowy lub tarasowowy deski z modrzewia syberyjskiego. Na życzenie, wykończenie można wykonać ze sztucznej deski (decking). Jest i ekskluzywne rozwiązania wykończenia z użyciem aluminiowych wstawek i sztucznej trawy.

Mobilny taras basenowy jest sterowana zdalnie za pomocą pilota. Możliwe tak samo jest włączanie i wyłączanie platformy za pomocą stacjonarnego przycisku.

Platforma porusza się wzdłuż aluminiowych prowadnic. One są instalowane na gotowe pokrycie obszaru basenu. Wysokość prowadnic tylko 15 mm, a kształt jest zaokrąglony, więc one są całkowicie bezpieczne.

Przy produkcji mobilnej platformy używamy tylko trwałe i sprawdzone materiały, więc śmiało możemy stwierdzić, Twój taras basenowy będzie służyć przez długie lata.

Zamknij menu
+48 511 949 604
+48 792 353 315

cover.pools.pl@gmail.com
Obliczyć koszt