COVER-LOСK

AUTOMATYCZNA POKRYWA NA BASEN
pokrywa basenowa Cover-Lock

COVER-LOСK automatyczna pokrywa basenowa

Najnowocześniejszy system do zamykania i otwierania basenu. Otwieranie i zamykanie basenu odbywa się przez naciśnięcie przycisku na panelu sterowania. Alternatywa do zastępowania brzydkich zadaszeń, które zagracają twój ogród.

 

Bezpieczeństwo!

Automatyczna pokrywa na basen chroni basen przed kurzem, brudem, pozwoli zaoszczędzić zużycie chemii, i, oczywiście, zużycie na ogrzewanie basenu. A także wykona najlepszą ważną funkcję – chroni twoje dzieci i bliskich, przed dostaniem się do wody.

pokrywa basenowa Cover-Lock (Kolor Niebieski)
pokrywa basenowa solarna

Nowocześnie

Najnowocześniejsze pokrywa na basen, która naprawdę działa w zakresie oszczędności energii cieplnej dzięki szczelnemu zamknięciu przykrycia. Łatwo wytrzyma 120 kg na 1m2 co zapewnia mu długą żywotność, a dzięki zastosowaniu aluminium i stali nierdzewnej pokrywa będzie służyć przez kilkanaście lat.

pokrywa basenowa ochronnа

 

Osobliwoście

Każda pokrywa na basen COVER-LOСK jest wykonywana indywidualnie pod każdy basen. Kolor przykrycia w bazie: szary i niebieski, możliwe jest zamówienie innego koloru. Górna pokrywa jest obszywana naturalnym modrzewem, lub oferujemy specjalny box w kolorze przykrycia.

Jakość

W produkcji automatycznych pokryw na basen stosuje się specjalne Europejskie silniki hydrauliczne i stacje, a także systemy sterowania Cover-pools z systemem napinania, które odpowiadają certyfikatu ISO 9001

pokrywa basenowa z ukrytym mechanizmem

Godność

Zaleta automatycznej pokrywy basenowej jest w tym, że nie zagracają twój ogród  i zdradzi mu piękno! Otwieranie i zamykanie basenu odbywa się w trybie automatycznym, co pozwala bez wysiłku otworzyć basen. Przykrycie ustawia się w studzience przy basenie i jest praktycznie niewidoczne.

Produkujemy 6 rodzajów pokryw na basen

trwała pokrywa basenowa ochronna


Jeśli myślisz o maksymalnym bezpieczeństwie Twojego basenu, to rozwiązanie tego problemu jest oczywiste – - zainstaluj automatycznę pokrywę na basen firmy Cover Pools Sp. z o.o.  Dzięki bezpiecznemu mocowaniu płótna w specjalnych aluminiowych prowadnicach  przykrycie uchroni Ciebie i Twoich bliskich przed dostaniem się do wody. I nie jest to jedyna godność pokrywy.  Dodaj tutaj oszczędności ciepła i chemii dla basenu, ochronę przed brudem i liśćmi.

W produkcji automatycznej pokrywy basenowej wykorzystujemy najnowsze technologie i materiały. Podstawa bezpieczeństwa - niezawodne płótno z wzmocnionej tkaniny winylowej. Ono jest w stanie wytrzymać obciążenie do 120 kg/m2, ma maksymalną wodoodporność i nie przepuszcza światło słoneczne. Standardowe płótno jest dostępne w dwóch kolorach : szarym i niebieskim. Na życzenie, kolor płótna można zmienić.

Prowadnice do przemieszczania płótna wykonane są z aluminium, są bezpieczne dzięki zaokrąglonym kształtom i małej wysokości (tylko 15 mm) i długowieczne.

W ruchu mechanizm przykrycia jest napędzany za pomocą silnika hydraulicznego. Dzięki temu zapewniona jest płynność i niezawodność ruchu przykrycia, a mechanizm jest wykonany ze stali nierdzewnej.

Mechanizm pokrywy na basen instalowany jest w studzience wzdłuż jednej ze stron basenu i pokryty ozdobną pokrywką.

Zamknij menu
+48 511 949 604
+48 792 353 315

cover.pools.pl@gmail.com
Obliczyć koszt