COVER-SAVE

POLAUTOMATYCZNE POKRYCIE BASENOWE
pokrycie basenowe Cover-Save

COVER-SAVE

Półautomatyczne pokrycie basenowe Cover-Save – to jest optymalne połączenie maksymalnego bezpieczeństwa i przystępnej ceny. Wykonując wszystkie funkcje automatyczne, jest to przykrycie  niższe w cenie i łatwiejsze w instalacji.

 

Bezpieczeństwo!

Półautomatyczne pokrycie basenowe chroni basen przed kurzem, brudem, pozwoli zaoszczędzić zużycie chemii i oczywiście zużycie na ogrzewanie basenu. A także wykona najważniejszą funkcję – chroni twoich dzieci i twoich bliskich przed dostaniem się do wody.

pokrycie basenowe półautomatyczne

Nowocześnie

Najnowocześniejsze pokrycie basenowe, które naprawdę działa w zakresie oszczędności energii cieplnej dzięki szczelnemu zamknięciu przykrycia. Łatwo wytrzyma 120 kg na 1m2 co zapewnia mu długą żywotność, a dzięki zastosowaniu aluminium i stali nierdzewnej przykrycie będzie służyć przez kilkanaście lat.

Półautomatyczne pokrycie basenowe Cover-Save

pokrycie basenowe chroni basen przed kurzem

Osobliwoście

Każde pokrycie basenowe basenu Cover-Save jest wykonana indywidualnie pod każdy basen. Kolor przykrycia w bazie: szary i niebieski, tak samo można zamówić inny kolor. Górna pokrycie jest obszywana naturalnym modrzewem, lub oferujemy specjalny box w kolorze pokrycia.

Projekt!

Przed tym jak zamówić w Cover Pools półautomatyczne lub inne pokrycie basenowe nasza firma wykonuje projekt, Klient twierdzi jego, i zawieramy umowę na wykonanie pokrycia. W projekcie będą ukazane wymiary, kolor i wykończenie.

pokrycie basenowe wytrzyma całą twoją rodzinę i na nim można grać

Godność

Zaleta pokrycie basenowe jest w tym, że nie zagracają twój ogród  i zdradzi mu piękno! Przykrycie wytrzyma całą twoją rodzinę i na nim można grać.

Produkujemy 6 rodzajów pokryw na basen


Półautomatyczne pokrycie basenowe Cover-Save – to jest przykład połączenie bezpieczeństwa i ekonomiczności. Cover-Save posiada wszystkie cechy bezpieczeństwa automatycznego przekrycia Cover-Lock, ale przy tym jego cena jest niższa.

Pokrycie Cover-Save nadaje się do już istniejących basenów. Mechanizm przekrycia znajduje się na zewnątrz i przykryte pokrywką dekoracyjną z materiału kompozytowego lub z  deski tarasowej. Wzdłuż basenu ułożone aluminiowe prowadnice. Prowadnice te mocują płótno pokrycia i kierują go wzdłuż basenu. Płótno przekrycia wykonane są z wzmocnionej winylowej tkaniny szarej lub niebieskiej. Oprócz dwóch standardowych kolorów dostępne są dodatkowe pięć (beżowy, srebrny, czekoladowy, biały, zielony).

Otwieranie i zamykanie płótna odbywa się za pomocą dwóch pokręteł. Obracając jedną pokrętło, zwijacimy płótno, otwierając basen. Obracając drugą pokrętło, wyciągamy płótno, zamykając basen. Przy tym płótno porusza się wewnątrz aluminiowych prowadnic. Prowadnice dla ruchu płótna wykonane są z aluminium, są bezpieczne poprzez zaokrąglone kształty i małej wysokości (tylko 15 mm) i długowieczne.

Przy produkcji półautomatycznego pokrycia basenowego wykorzystujemy najnowsze technologie i materiały. Podstawą bezpieczeństwa –jest  niezawodne płótno wykonane z wzmocnionej winylowej tkaniny. Ono jest w stanie wytrzymać obciążenie do 120 kg/m2, ma maksymalną wodoodporność i nie przepuszcza światło słoneczne.

Zamknij menu
+48 511 949 604
+48 792 353 315

cover.pools.pl@gmail.com
Obliczyć koszt