COVER-STAR

PLANDEKA NA BASEN - RECZNE PRZYKRYCIE DO BASENU
plandeka na basen COVER-STAR

Dlaczego plandeka na basen COVER-STAR?

Najbardziej prosty i niezawodny system zamykania i otwierania basenu. Niezaprzeczalne zalety plandeki pod basen Cover Pool Sp. z o.o. – są łatwość instalacji i użytkowania, a także niezrównana długowieczność.

 

Jak to działa?

Otwarcie basenu odbywa się za pomocą specjalnego pokrętło, wykonanego ze stali nierdzewnej. Obracając pokrętło, można łatwo zwinąć płótno w rolce, a ciągnie się za taśmę, ponownie rozłożyć płótno nad basenem.To jest lekki i nie ciężki proces, zajmuje nie więcej niż 30 sekund do przekrycia o wymiarach 8x4.

plandeka basenowa COVER-STAR

osłona basenowa ochronna

Czy wytrzyma obciążenie lub człowieka?

Plandeka na basen jest odporne na 1 m2 -70 kg i spokojnie wytrzyma  ciężar dziecka a nawet i nastolatka.

plandeka basenowa ochronna

 osłona basenowa kolor szary

Gwarancją

Gwarancja na płótno winylowe przykrycia - 3 lata

Żywotność urządzenia — 20 lat

Jakość

W oparciu  naszej plandeki pod basen leżą wygodę użytkowania, oryginalna konstrukcja i tylko długowieczne materiały.

konstrukcja plandeki na basen

Dbamy o naszych klientów i oferujemy najbardziej wygodne w użyciu plandeki do basenu. Ma minimalny wagę dzięki zastosowaniu pustych profili aluminiowych i lekkiej wzmocnionej tkaniny winylowej. Dla łatwego zwijania służy specjalne pokrętło. Pozwala ona zwinąć płótno o długości 8 metrów w mniej niż 30 sekund. Oryginalne mocowanie zawiasów mocujących i napinaczy pozwala ich przenosić i instalować w wygodnym miejscu. Bezpieczne mosiężne kotwy niezawodnie mocują plandeki basenowej, przy tym chowają się w podłoże, tworząc całkowicie płaską powierzchnię.

kolory plandeki na basen

Kolory

W standardzie oferujemy 2 kolory plandeki na basen: stalowy (szary) i niebieski. Ale na życzenie możliwe jest wykonanie osłony w ekskluzywnym kolorze.

Produkujemy 6 rodzajów pokryw na basen

osłony, plandeki do basenu


Plandeka na basen Cover Pool Sp. z o.o. posiada unikalną konstrukcję, która umożliwia w przypadku uszkodzenia jakiegokolwiek fragmentu płótna po prostu go zastąpić bez konieczności wymiany całego płótna. Jako usztywnień wykorzystujemy specjalny profil aluminiowy oryginalnego kształtu. Dzięki temu kształtu sekcji płótna niezawodnie są mocowane bez dodatkowego mocowania. Kształt profilu umożliwia wytrzymać obciążenie śniegiem wagaę osoby.

Przy produkcji plandeki na basen Cover Pool Sp. z o.o. używamy tylko długowieczne materiały. Winylowo- wzmocnione płótno, profil aluminiowy, mosiężne kotwy, napinacze i zawiasy ze stali nierdzewnej – wszystkie te elementy przekrycia nie boją się korozji i mogą służyć przez długie lata.

Wszystko to pozwala nam z całą pewnością stwierdzić, że plandeka na basen Cover Pool Sp. z o.o. przekroczy Twoje oczekiwania.

Zamknij menu
+48 511 949 604
+48 792 353 315

cover.pools.pl@gmail.com
Obliczyć koszt