COVER-WINTER

POKROWIEC NA BASEN
Narzuta na basen COVER-WINTER

Dlaczego pokrowiec na basen?

Z początkiem chłodu wielu właścicieli basenów zadaje sobie pytanie: czym przykryć basen na zimę? Odpowiedź jest prosta — pokrowiec na basen wielosezonowa firmy Cover Pools. On chroni basen przed brudem, liśćmi, śniegiem i nada mu szlachetny wygląd.

Pokrowiec basenowy jest wykonany z sitotkaniny polipropylenowej, która wytrzymuje obciążenie do 350 kg/m2, i polipropylenowych zawiesi. Specjalne tajemne kotwy z mosiądzu zapewniają niezawodne mocowanie przekrycia.

 

Co wchodzi w skład pokrywy?

W zestaw pokrowiec na basen wchodzą: samo przekrycie i zestaw łączników do montażu.

pokrowiec basenowy COVER-WINTER
projekt pokrowiec basenowy

Jak odbywa się pomiar?

Wysyłasz do nas zdjęcie twojego basenu i dokładne wymiary basenu. Robimy projekt, jego twierdzą i zaczynamy go produkować.

narzuta na basen ochronna

 Mocowanie narzuta na basen

Mocowanie

Pokrowiec na basen mocowane jest do podstawy za pomocą specjalnej sprężyny ze stali nierdzewnej, która jest ciągnięta na specjalnej nierdzewnej tajnej kotwicy. Po zdjęciu pokrywa kotwa wkręca się w podstawę. Jeżeli nastąpić  na śrubę nogą, to człowiek nie odczuwa dyskomfortu.

Rozmiar

Jedyna pokrywa do basenu, który może zamknąć basen o maksymalnej szerokości i długości.

pokrowiec basenowy zielony

narzuta na basen na zimę

Gwarancją

Gwarancja na płótno winylowe przykrycia - 3 lata.

Gwarancja na łączniki 5 lat.

Żywotność urządzenia - 20 lat.

Produkujemy 6 rodzajów pokryw na basen

pokrowiec basenowy zimowy


Pokrowiec na basen Cover Pools Sp. z o.o. – to jest idealne rozwiązanie do konserwacji basenu na zimę. W oparciu o pokrywe wytrzymała polipropylenowa sitotkanina i polipropylenowe linki. Pokrywa powtarza kształt basenu i mocuje za pomocą oryginalnego systemu mocowania. Składa się z trójskładnikowej sprężyny ze stali nierdzewnej i kotwy z mosiądzu. Za pomocą sprężyn pokrywa jest rozciągnięta nad basenem, a kotwa z mosiądzu ma bezpieczną konstrukcję – przy ustalaniu przykrycie on wykręca się z obudowy. Specjalny klucz pozwala z łatwością przymocować sprężyny na kotwach.

Pokrowiec na basen Cover Pools Sp. z o.o. — to jest jedyny sposób, aby zamknąć baseny dużej powierzchni i skomplikowanym kształtace. Niezwykle lekka tkanina polipropylenowa pozwala to zrobić.

Pokrowiec na basen, oprócz konserwacji basenu w zimie, z łatwością może pełnić funkcje ochronne i latem. Na przykład, można go użyć, jeśli wyjeżdżasz na wakacje i nie chcesz zostawiać basen odkryty. W ten sposób Można zapewnić bezpieczeństwo basenu i zmniejszyć wydatki na utrzymanie czystości wody. Dlatego śmiało go można nazwać całoroczny.

Pokrowiec na basen Cover Pools Sp. z o.o. to jest uniwersalne przykrycie, który nadaje się do każdego typu basenu (betonowego, compositowego, polipropylenowego,szkieletowego), i basenu o dowolnym kształcie (prostokątny, owalny, okrągły, nieregularny). Można go zainstalować i na baseny z wodospadami, schodami, zjeżdżalniami.

Zamknij menu
+48 511 949 604
+48 792 353 315

cover.pools.pl@gmail.com
Obliczyć koszt