Gwarancja

Gwarancja na wszystkie rodzaje przykryców do basenów Cover-Pools Sp. z o.o. potwierdza nieobecność wad produkcyjnych we wszystkich materiałach, które zostały użyte przy produkcji ochronnego przykrycia do basenu, a także nieobecność wad produkcyjnych w ochronnym przykrycu do basenu jak w gotowym produkcie, funkcjonalnie przeznaczonego, aby zapobiec przedostawaniu się do basenu przedmiotów, zwierząt i ludzi.

Okres gwarancji wynosi:

gwarancja taras basenowy: KONSTRUKCJA ALUMINIOWA - 5 LAT, NAPĘD - 1 ROK

gwarancja pokrywa basenowa: MECHANIZM - 5 LAT, PŁÓTNO WINYLOWE - 3 LATA, STACJA HYDRAULICZNA - 2 LATA

gwarancja Półautomatyczne pokrycie basenowe: MECHANIZM – 5 LAT, PŁÓTNO WINYLOWE – 3 LATA

gwarancja plandeka na basen: PŁÓTNO WINYLOWE – 3 LATA

gwarancja pokrowce na basen: 10 SEZONÓW

gwarancja roleta basenowa: 1 ROK

W okresie gwarancji usterki powstałe z winy producenta lub autoryzowaną organizację, która przeprowadziła montaż produktu, są eliminowane przez pracowników serwisu tej organizacji.

Osoba, która instaluje ochronne przykrycie do basenu, ponosi pełną odpowiedzialność za wszelkie uszkodzenia powstałe w wyniku nieprawidłowego zainstalowania przykrycia ochronnego.

Niniejsza gwarancja nie obejmuje przypadków uszkodzeń przykrycia  ochronnego do basenu, które powstały nie z winy producenta, a wynikały z naruszenia zasad jego użytkowania, umyślne lub nieostrożnego uszkodzenia przykrycia ochronnego, wykorzystania go nie zgodnie z przeznaczeniem (do innych celów).

Cover-Pools Sp. z o.o.  gwarantuje naprawę lub wymianę (w zależności od technicznej celowości i wielkości uszkodzeń) przykrycia ochronnego do basenu lub jego części w przypadku ujawnienia naruszeń jego integralności wynikających z winy produkcyjnej zgodnie z tabelą podziału kosztów podlegających odszkodowaniu gwarancyjnemu.

Zamknij menu
+48 511 949 604
+48 792 353 315

cover.pools.pl@gmail.com
Obliczyć koszt